تعرفه های پرداختی مشارکت

تعرفه های پرداختی مشارکت برنامه همکار

ما در کارگزاری افیکس چویس از همه اشخاصی که می خواهند به شبکه همکاری ما بپیوندند با کمال میل استقبال می کنیم. تعرفه های پرداختی انعطاف پذیر ما برای همکاران بسیار سودآور بوده و شرایط تجاری کارگزاری ما نیز برای مشتریان ایشان کاملاً مطلوب می باشد.

تعرفه بر اساس حجم

نکته مهم درباره تعرفه بر اساس حجم این است که این است که هر مقدار حجم معامله ها بیشتر باشد، مقدار کارمزد اختصاص داده شده به صورت تساعدی بیشتر می شود. تعرفه بر اساس حجم برای حساب های کلاسیک و حرفه ای متفاوت است:
حساب های کلاسیک اشتراک گذاری اسپرد تساعدی پلتفرم تجاری ما بیش از 36 جفت ارز را ارائه می دهد. اگر احتمال می دهید که مشتریان شما هم جفت ارزهای اصلی و هم غیر اصلی را معامله کنند، پیشنهاد ما انتخاب این تعرفه است. بر اساس این تعرفه، هر بار که مشتری شما یک معامله داشت، درصد معینی از اسپرد معامله به حساب شما اختصاص پیدا می کند. به طور بالقوه شما می توانید تا 50 درصد از اسپرد همه جفت ارزها را دریافت کنید. درصدی که از اسپرد دریافت خواهید کرد، در تناسب با حجم معاملات مشتریان شما افزایش خواهد یافت.
حساب های حرفه ای برای حساب ها حرفه ای یک تعرفه اشتراک گذاری کارمزد تساعدی پیشنهاد می شود که روش معمول برای بسیاری از کارگزاران خرده و سازمانی می باشد. کارمزدی که دریافت خواهید کرد در تناسب با حجم معاملاتی مشتریان شما افزایش خواهد یافت.

تعرفه CPA

اگر شما نمی خواهید که کارمزد دریافتی شما به حجم معاملاتی مشتریان شما بستگی داشته باشد، می توانید تعرفه CPA ما که بسیار ساده تر است را انتخاب کنید. بر اساس این تعرفه، زمانی که مشتری شما به حساب خود سپرده نموده و مقدار مشخصی را معامله کرد، کارمزد CPA به صورت یک جا به حساب شما پرداخت می شود. حداقل مبلغ کارمزد دریافتی 25 دلار به ازای هر 100 دلاری که یک مشتری سپرده کند، می باشد.

شما می توانید حداکثر 1000 دلار بابت هر مشتری معرفی شده کسب کنید، به شرطی که ایشان مبلغ 4000 دلار را در یک وجه سپرده کند.

تعرفه ترکیبی

اگر شما به دنبال ترکیبی از هر دو تعرفه بر اساس حجم و CPA هستید، تعرفه ترکیبی برای شما ایده آل خواهد بود.

طبق این تعرفه، به ازای هر مشتری معرفی شده شما یک کارمزد ثابت دریافت کرده، و تا زمانی که مشتریان شما با ما کار کنند، می توانید درصد مشخصی از کارمزد را نیز دریافت کنید (همانند تعرفه بر اساس حجم). کارمزد ثابتی که به ازای معرفی هر مشتری دریافت می کنید (بخش CPA) و کارمزدی که به ازای حجم معاملات مشتریان به شما پرداخت می شود، بر اساس تعرفه ترکیبی، نسبت به مدل های اصلی کمی پایین تر بوده، ولی ترکیب این دو کارمزد در درازمدت موجب سودآوری بیشتری می شود.
کارمزد پرداختی برای تجارت اسناد غیر فارکس برای تمام شاخص ها و قراردادهای CFD کالا، کارمزدی برابر با 25 درصد از اسپرد اختصاص داده می شود.

مزایای تجارت با ما

تعرفه های پرداختی مشارکت

شرایط معاملاتی رقابتی و شفاف

تعرفه های پرداختی مشارکت

پشتیبانی صمیمی، حرفه ای و شبانه روزی

تعرفه های پرداختی مشارکت

محیط معاملاتی قابل اعتماد

تعرفه های پرداختی مشارکت

اهرم معاملاتی انعطاف پذیر تا 1:200

تعرفه های پرداختی مشارکت

بالاترین امنیت وجوه

تعرفه های پرداختی مشارکت

گزینه های مختلف سپرده و برداشت

سوال دارید؟ به مرکز راهنمایی تعرفه های پرداختی مشارکت ما مراجعه کنید

سوال دارید؟ به مرکز راهنمایی تعرفه های پرداختی مشارکت ما مراجعه کنید

تیم ما متعهد است که به بهترین شیوه ممکن به شما کمک کند. اگر به کمک نیاز داشتید حتماً با ما تماس بگیرید.