ZuluTrade

ما هم‌کاری‌ای را با خدمات کپی معاملات و معاملات اجتماعی ZuluTrade آغاز کرده‌ایم. اکنون مشتریان ما می‌توانند حساب معاملاتی FXChoice خودشان را به طور مستقیم به ZuluTrade پیوند دهند و فوراً از مزایای آن بهره‌مند شوند.

ZuluTrade چیست؟

در واقع چیزهای زیادی است. اما کارکرد اصلی آن خدمات کپی کردن معاملات است، یعنی کاربران آن می‌توانند معاملات کارشناسان تأییدشده را کپی کنند. ZuluTrade از ابزار اختصاصی خود با نام ZuluRank برای رتبه‌بندی معامله‌کنندگان بر اساس عملکردشان در بازار استفاده می‌کند، در نتیجه شما می‌توانید با یک نگاه معامله‌کنندگان برتر را بشناسید. ZuluTrade یک انجمن نیز هست: می‌توانید با دیگر کاربرانی که در این انجمن حضور دارند ارتباط برقرار کنید و برای داشتن بهترین عملکرد، نکات معاملاتی را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. برخی مواقع مهم نیست که چه چیزهایی می‌دانید، مهم است که چه کسانی را می‌شناسید.

ZuluTrade چه مزایایی دارد؟

  • کپی کردن کارشناسان

    از ZuluRank برای شناسایی بهترین معامله‌کنندگان استفاده کنید و شروع به کپی کردن معاملات آن‌ها کنید. سپس موقع کپی کردن معاملات آن‌ها، استراتژی‌های‌شان را یاد بگیرید و از آن‌ها در معاملات خودتان استفاده کنید.
  • شفافیت کامل

    دیگر نیازی نیست درباره معاملاتی که در ZuluTrade انجام می‌شود نگران باشید – همه معاملات کارشناس‌ها در این برنامه برای شما قابل مشاهده است.
  • هم‌کاری با دیگر معامله‌کنندگان

    ممکن است به نظر برسد که فارکس تجربه‌ای انفرادی است. به انجمن در حال رشد ZuluTrade بپیوندید و ببینید معامله‌کنندگان دیگر چه کار می‌کنند. از تجربه آن‌ها می‌توانید بیاموزید، پس چرا تجربه خودتان را در اختیار آن‌ها قرار ندهید؟

پیوستن به ZuluTrade بسیار آسان است.

برای شروع روی پیوند زیر کلیک کنید. فرم دو دقیقه‌ای ثبت‌نام را تکمیل کنید و وارد دنیای ZuluTrade شوید.

مزایای تجارت با ما

ZuluTrade

حداقل واریز 10 دلار

ZuluTrade

پشتیبانی صمیمی، حرفه ای و شبانه روزی

ZuluTrade

محیط معاملاتی قابل اعتماد

ZuluTrade

اهرم معاملاتی انعطاف پذیر تا 1:1000

ZuluTrade

بالاترین امنیت وجوه

ZuluTrade

گزینه های مختلف سپرده و برداشت

سوال دارید؟ به مرکز راهنمایی ZuluTrade ما مراجعه کنید

سوال دارید؟ به مرکز راهنمایی ZuluTrade ما مراجعه کنید

تیم ما متعهد است که به بهترین شیوه ممکن به شما کمک کند. اگر به کمک نیاز داشتید حتماً با ما تماس بگیرید.